Dursun Özbek: Riva arazisinde önce bayrağımız dalgalansın!

Dursun Özbek: Riva arazisinde önce bayrağımız dalgalansın!

 

Galatasaray Kulübü Başkanı Dursun Özbek, yaptıkları olumlu girişimleri UEFA'nın değerlendireceğine inandığını söyledi. Özbek, altyapı ve Florya’daki bazı birimleri Riva'ya taşımak istediklerini söyledi.

 
 
 

Dursun Özbek: Riva arazisinde önce bayrağımız dalgalansın!

FacebookTwitterGooglelinkedin
16 Şubat 2016, Salı / 14:28 
Kategori: Kent Haberleri
 
 

 

Sportif AŞ’nin mayıs ayında kâra geçeceğini söyleyen Dursun Özbek, cezanın UEFA tasarrufunda olduğunu söyledi, “Biraz aklı olan kişi, bu iyileşmeleri gördükten sonra neden ceza versin? UEFA bizim bu çabamızı görmezden gelemez. Gelmemesi lazım”

dedi.

 

Galatasaray Başkanı Dursun Özbek, Finansal Fair Play nedeniyle UEFA’nın 23 Şubat’ta vereceği karar öncesi kritik bir bilgi paylaştı, Sportif A.Ş.’nin mayıs sonunda zarar etmeyeceğini açıkladı.

 

Riva’ya bayrak

Galatasaray Başkanı Dursun Özbek’in üzerinde en çok durduğu konulardan biri de Riva arazisi... Özbek, altyapı ve Florya’daki bazı birimleri buraya taşımak istediklerini söyledi. Başkan Özbek, bunun araziyi değerlendirmek için ilk adım olacağını da belirterek, “Önce Galatasaray bayrağı orada dalgalansın. Sonra devamı da gelecektir” dedi.

 

 

Milliyet 

kayanak: http://emlakkulisi.com/dursun-ozbek-riva-arazisinde-once-bayragimiz-dalgalansin/451850

anahtar kelimeler: Riva arsa Riva Emlak Riva Gayrimenkul Riva yatırım Riva kelepir arsa Riva da satılık arsa Beykoz Riva da satılık arsa Riva da arsa fiyatları.    Riva kanal projesi.   Riva üçüncü köprü.   Riva Ant Riva   Galatasaray . Riva Alarko Riva park evleri Riva konaklarıRiva arsa Riva Emlak Riva Gayrimenkul Riva yatırım Riva kelepir arsa Riva da satılık arsa Beykoz Riva da satılık arsa Riva da arsa fiyatları.    Riva kanal projesi.   Riva üçüncü köprü.   Riva Ant Riva   Galatasaray . Riva Alarko Riva park evleri Riva konakları

Aradığınız Gayrimenkulü Bulamadınız mı ?

Emlak talep formu ile başvuruda bulunun size en uygun gayrimenkulü bulmanıza yardımcı olalım.

Riva Nuans Gayrimenkul Danismanlik