Oryataş ikinci projesini Riva'da inşa edecek!

Oryataş ikinci projesini Riva'da inşa edecek!ORYATAŞ'ın Ümraniye'de kendi arazisi üzerinde bulunan Oryapark istanbul 2 rezidans kulesi, ofis kulesi, alışveriş caddesi ve beş yıldızlı otelle yükseliyor. Projede satış suresine başlayan şirket istanbul Riva'da da villa projesi planlıyor. 

Projelerinin konumuna dikkat çeken Oryataş Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Buğdaycı, "Her iki köprüye de yakın bir konumda yer alan ORYAPARK İstanbul bir rezidanstan beklenen konfor ve hizmeti uygun şartlarda sakinlerine sunuyor. Projenin sahibi Oryataş inşaat yatırımlarına İstanbul'da devam edecek. Oryapark projesinin 2016 yılında ilk etabının tamamlanmasından sonra Riva'da villa tipi yeni bir konut projesini hayata geçirmeye hazırlanıyor" dedi. 

 

HEDEF MUTLU YAŞAM

İnsanlara huzurlu ve keyifli bir yaşam sunmak vizyonuyla yola çıktıklarını dile getiren Buğdaycı,"Oryapark İstanbul, sunduğu konfor ve hizmet farkının yanı sıra mimarı özellikleri ve özenli peyzajıyla dikkat çekiyor. Tüm dairelerden panoramik bakış açısı sunan çok fonksiyonlu proje 526 dairelik. 36 katlı iki rezidans kulesi, ofisler, alışveriş caddesi ve otelden oluşuyor. Ofis kulesi çalışma verimliliği ve çalışan güvenliğini on planda tutan mimarı özelliklere sahip. Oryapark'ta rezidanslar metrekaresi lansmana özel 5 bin 200 TL'den başlayan fiyatlarla satışa sunuldu" diye konuştu Oryapaık İstanbul projesine insan mutluluğuna odaklı bir vizyonla başladıklarını belirten Buğdaycı "Kentte yaşamanın zorluklarına  iye indirip insanların hayatlarını kolaylaştırarak mutluluklarına katkıda bulunmak üzere projemizi tasarladık. Rezidans kimliğinin gerektirdiği konfor ve hizmetleri Oryapark istanbul sakinlerine uygun şartlarda sağlamaya özen gösterdik" dedi. Mehmet Buğdaycı, enerji tasarrufu sağlamak amacıyla uygun dış cephe sistemleri ve ileri teknolojiye sahip ürünler kullanıldığını belirtti. 

kaynak:http://emlakkulisi.com/oryatas-ikinci-projesi-rivada-insa-edecek/364858

Aradığınız Gayrimenkulü Bulamadınız mı ?

Emlak talep formu ile başvuruda bulunun size en uygun gayrimenkulü bulmanıza yardımcı olalım.

Riva Nuans Gayrimenkul Danismanlik