RİVA ARAZİSİ YENİDEN GÜNDEMDE

http://www.riva-emlak.com/images/haberbaslik.gif  RİVA ARAZİSİ YENİDEN GÜNDEMDEGalatasaray Kulübü Aylık Olağan Divan Kurulu Toplantısı yapıldı. 

Sarı-kırmızılı kulübün Florya Metin Oktay Tesisleri'nde gerçekleştirilen toplantıya yaklaşık 200 üye katılırken, Galatasaray Kulübü Başkanı Adnan Polat ile yönetim kurulu üyeleri Haldun Üstünel, Nejat Uygur ve Ali Haşhaş da toplantıda hazır bulundu. 
Polat, sarı-kırmızılı kulübün Riva'daki arazisiyle ilgili önemli aşama kaydettiklerini anlatırken, inşaat izninin 1 ay içinde ellerinde olacağını söyledi. 

Riva'daki arazide kendileri inşaat yapıyormuş gibi düşünerek 800 villanın yer aldığı bir proje hazırladıklarını ifade eden Polat, “Beykoz Belediyesi tarafından bu proje onaylandı. Yakın zamanda elimizde inşaat izni de olacak. Bu durum, araziyi değerlendirme aşamasında elimizdeki önemli bir koz. Yaklaşık 1 ay içinde proje tasdiki alındıktan sonra her türlü yatırımcı kolayca gelecek” diye konuştu.

kaynakhttp://www.showhaber.com/67656/Spor/Riva-Arazisi-Yeniden-Gundemde.html

 

Riva arsa Riva Emlak Riva Gayrimenkul Riva yatırım Riva kelepir arsa Riva da satılık arsa Beykoz Riva da satılık arsa Riva da arsa fiyatları.    Riva kanal projesi.   Riva üçüncü köprü.   Riva Ant Riva   Galatasaray . Riva Alarko Riva park evleri Riva konakları

 

 

 

Aradığınız Gayrimenkulü Bulamadınız mı ?

Emlak talep formu ile başvuruda bulunun size en uygun gayrimenkulü bulmanıza yardımcı olalım.

Riva Nuans Gayrimenkul Danismanlik